Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Coronavirüs spor kulüplerini de vurdu! Sponsorlar ödemeleri kesti!..

Coronavirüs spor kulüplerini de vurdu! Sponsorlar ödemeleri kesti!..

Koronavirüs salgını nedeniyle ekonomik anlamda zor zamanlardan geçen futbol kulüplerine bir darbe de sponsorlardan geldi.
Tüm dünyayı saran koronavirüs salgını, insan hayatını tehdit etmeye devam ediyor. Salgın tedbirleri kapsamında spor faaliyetlerinin de durması, futbol kulüplerinin ekonomik açıdan zor günler yaşamasına neden oldu. Geçtiğimiz günlerde liglerin müsabaka takvimi yapılmadan, kulüplere ödeme yapmayacağını açıklayan BeinSports’un ardından bu kez de sponsorlar benzer bir adım attı.
ÖDEME YAPILMAYACAK
Ajansspor’dan Ceyhun Kuburlu’nun özel haberine göre, birçok sponsor “İş yapamıyoruz” diyerek ödeme yapmayacaklarını kulüplere iletti. Bu kulüpler arasında Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’un da bulunduğu öğrenildi. Turizm ve havacılık sektöründeki sponsor markalar, hazır giyim alanında iş yapan markalar, akaryakıt sponsorları bu alanda öne çıkarken GSM şirketlerinin ise ödemelerini kesintisiz olarak kulüplere yapmaya devam ettiği belirtildi.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Koronavirüs tanısı için bal arısı detayı!

Koronavirüs vaka sayıları dünyada artışını sürdürürken, virüsün varlığının tespiti konusunda hayvanların algıları merak konusu oldu. Eğitimli köpeklerin yüz maskelerini koklayarak virüsün varlığını tespit edebildiğinin açıklanması, koku duyularının yüksek gelişmişliği ile dikkat çeken bal arılarının koronavirüs tespitinde kullanılıp kullanılmayacağı sorusunu gündeme getirdi. Belçika'da uyuşturucu kaçakçılığı ile mücadele etmek için özel eğitimli bal arıları kullanılmasının gündeme gelmesi [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir