Nazlı Hilal’imiz İsviçre Alplerinin zirvesinde böyle dalgalandı!

İsviçre Alpleri ve Avrupa’nın en yüksek zirvelerinden Matterhorn Dağı’na koronavirüs salgınıyla mücadeleye destek amacıyla Türk bayrağı yansıtıldı.
Koronavirüsle mücadele kapsamında, destek amacıyla İsviçre Alpleri’ndeki ünlü Matterhorn Dağı’na farklı günlerde farklı ülkelerin bayrakları yansıtılıyor.
TÜRK BAYRAĞI YANSITILDI
Bugün de bu kapsamda Türk bayrağı Matterhorn’a yansıtıldı. O anlar fotoğrafçı Michael Portmann tarafından görüntülendi.Ülkenin İtalya sınırında yer alan 4 bin 478 metre yükseklikteki dünyaca ünlü dağa yansıtılan ay yıldızlı bayrak görenleri büyüledi. Zermatt Turizm Ofisinden yapılan açıklamada, koronavirüs ile mücadelede ülkelerle dayanışma amacıyla Türk bayrağının dağa yansıtıldığı bildirildi.
İSVİÇRE’DE YAŞAYAN TÜRKLER PAYLAŞTI
İsviçre Alpleri’nin zirvesindeki büyüleyici ay yıldızlı bayrak görüntüsü, kısa sürede İsviçre’deki Türklerin sosyal medya hesaplarında en fazla kullanılan fotoğraf oldu.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

CHP’nin mitingine katılan emekli ak Parti’yi sattı mı?

CHP, İstanbul’da düzenlenen ‘Büyük Eğitim Mitingi’nin ardından bugün ise Ankara’da ‘Büyük Emekli Mitingi’ düzenledi. Cumhuriyet …

Bir yanıt yazın