Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Uygarlıktan bahseden barbara bak! Miço geri vites yaptı!..

Uygarlıktan bahseden barbara bak! Miço geri vites yaptı!..

Miçotakis, Amerikan CNN kanalında Türkiye ile ikili ilişkilere ve Doğu Akdeniz’deki duruma değindi. Miçotakis buradaki açıklamalarında Türkiye ile konuşmak istediğini söyledi.
Avrupa Birliği’nden gelen tüm tehditlere rağmen Doğu Akdeniz’deki faaliyetlerini sürdüren ve bölgeye donanmasını gönderen Türkiye, dengeleri değiştirdi.
Türkiye’nin bölgedeki adımları, sonuç veriyor.
Doğu Akdeniz’deki haklarından asla vazgeçmediğini belirten Türkiye’nin mücadelesinden sonra dünya ülkelerinden Türkiye’ye art arda kınamalar gelirken, Yunanistan ile Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Avrupa Birliği’nden medet bekliyor. Son olarak da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın için müjdemiz var söyleminin doğalgazın bulunduğu şekilde yorumlanması Yunanistan’ı da hareketlendirdi.
MİÇO’DAN GERİ ADIM
Türkiye’ye karşı tehditkar açıklamalarda bulunan Yunan Başbakan Kiriakos Miçotakis geri adım attı ve Türkiye’ye karşı iki uygar komşu gibi diyalog başlatma çağrısında bulundu. CNN kanalının sunucusu Christiane Amanpour röportajında, Türkiye ile ikili ilişkilere ve Doğu Akdeniz’deki duruma değinen Miçotakis açıklamalarında şu ifadeleri kullandı.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Yeni emekliye en az 1500 TL maaş, 625 TL promosyon, 2000 TL ikramiye

Emekli olmak isteyenler ile yeni emekli olmak isteyen herkesin merak ettiği sorulardan biri de maaşların ne kadar olacağı sorusu. Yeni emekli olanlar ne kadar maaş alıyor? sorusu yanıt buldu. En az 1500 TL maaş, 625 TL promosyon, 2000 TL ikramiye gibi avantajlar elde edecekler. İşte 2021 emekli maaşlarına dair merak edilen her şey. Emekli olmak [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir