Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Adana Organize Sanayi Bölgesinde 805 işsize iş imkanı! İşte detaylar..

Adana Organize Sanayi Bölgesinde 805 işsize iş imkanı! İşte detaylar..

Adana Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren 13 kurumsal firma toplam 805 işçi alımı yapılacağı bildirildi.
Alınan bilgilere göre. Adana organize sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren konusunda uzman olan ve alım yapacak olan kurumsal firmalar şunlar:
Atlas Denim 250, Bossa AŞ 30, Omta Yalıtım 15, Apex Tekstil 10, Pidok Plastik 50, Zahit Alüminyum 50, Ortadoğu Alüminyum 25, Demirağlar Orman ürünleri 25, Abdioğulları 100, Ur-Sa plastik65, Arpo Alüminyum 110, Teknik Bağlantı 50, Serpaş Plastik 25 olmak üzere toplamda 805 toplu işçi alımları yapılacaktır.
Öte yanda tıplu alım yapacak olan firmaların görüşme yapacakları saatler ve işçi sayıları ile aranan şartlar aşağıdaki gibidir:

Content retrieved from: https://netinternethaber.com/.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Kış gelmeden kanlı terör örgütüne ait 979 sığınak daha imha edildi!

Ocak-Eylül dönemi boyunca yurt içinde gerçekleştirilen operasyonlarda, terör örgütü PKK mensupları tarafından kullanılan 979 sığınak imha edildi. İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Jandarma komando, jandarma özel harekat, polis özel harekat ve güvenlik korucuları ile birlikte yürütülen Eren Operasyonlarıyla, yurt içinde PKK-KCK terör örgütüne ağır darbe vuruldu. Operasyonlarla yurt içinde terörist sayısı her geçen gün azalırken, [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir