HDP’li vekiller Ankara’da kaza yaptı: 1 ölü

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

HDP’li milletvekilleri Dersim Dağ, Ömer Öcalan ve Nusrettin Maçin’in bulunduğu araç Ankara’da ticari taksi ile çarpıştı. Kazada taksici hayatını kaybetti.

HDP’li milletvekilleri Dersim Dağ, Ömer Öcalan ve Nusrettin Maçin, Ankara’da trafik kazası geçirdi.

3 HDP’liyi Esenboğa Havalimanı’na götüren minibüs, Milli Kütüphane kavşağında ticari taksiye çarptı.

Taksici hastanede hayatını kaybetti

Kazada 3 vekil ve taksi sürücüsü yaralandı. Talihsiz taksici kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Diğer yandan HDP’li vekillerin durumunun ise iyi olduğu hafif yaralandıkları ve müşahade altında tutuldukları belirtildi. Konuya ilişkin HDP’den yazılı bir açıklama yapıldı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Bu sabah Milletvekillerimiz Ömer Öcalan, Dersim Dağ, Nusrettin Maçin ve parti üyelerimizi havaalanına götüren parti aracımız, Milli Kütüphane kavşağında ticari taksi ile çarpışmıştır.

Kazada milletvekillerimiz hafif yaralamış, taksi şoförünün yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Milletvekillerimiz hastanede müşahede altına alınmışlardır.”

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Tasarruf böyle mi olur? İBB’nin yaklaşık 32 milyon liralık lüks araç siparişi gündem oldu

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz İBB’nin iştiraki Halk Ekmek Yöneticisi Özgen Nama’nın yaklaşık 32 milyon lirayı …

Bir cevap yazın