Emniyet iyi çalışıyor! ‘Çirkinler’ suç örgütü de çökertildi: 47 gözaltı

İstanbul merkezli 2 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen “Mahzen-2” operasyonlarında Elebaşılığını Zuhat Altunç’un (yurt dışı firar) yaptığı “Çirkinler” Organize Suç Örgütü çökertildi. Operasyonlar sonucu organize suç örgütü üyesi 47 şüpheli yakalandı.

Emniyet güçlerimiz, yaptığı başarılı operasyonlarla suçluların korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Son olarak İstanbul merkezli 2 ilde, eş zamanlı olarak “Mahzen-2” operasyonları düzenlendi. Elebaşılığını Zuhat Altunç’un yaptığı “Çirkinler” organize suç örgütü çökertildi.

‘Çirkinler’ çetesi çökertildi: 47 şüpheli yakalandı

Operasyonlar sonucu organize suç örgütü üyesi 47 şüpheli yakalandı. Elebaşı Altunç’un ise yurt dışında firari olduğu öğrenildi. Operasyona ilişkin detaylar, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya tarafından paylaşıldı.

Bakan Yerlikaya, operasyonla ilgili şu ayrıntıları paylaştı:

İşledikleri suçlar teker teker açıklandı

“Milletimizin duası ve desteğiyle organize suç örgütlerine karşı şafak sökerken de, gün batarken de operasyonlarımız aralıksız devam edecek.

Emniyet Genel Müdürlüğü KOM Başkanlığı koordinesinde İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele, İstihbarat ve Asayiş Şube Müdürlüklerince yürütülen çalışmalar sonucu organize suç örgütü üyesi şüphelilerin İstanbul’da 3 ayrı cinayet olayını gerçekleştirdikleri, silahlı tehdit, silahla yaralama eylemlerini gerçekleştirdikleri, Arnavutköy’de uzun namlulu silahlarla saldırı eylemini gerçekleştirdikleri, uyuşturucu madde imal ve ticareti yaptıkları, çok sayıda ruhsatsız silah yakalattıkları ve iş insanlarını yağma maksatlı kaçırarak kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma suçlarını işledikleri tespit edildi.

“Operasyonları gerçekleştiren kahraman polislerimizi tebrik ediyorum”

Operasyonlar sonucu 13 adet ruhsatsız tabanca, 5 adet otomatik tabanca, 7 adet çelik yelek, çok miktarda uyuşturucu madde ile çok sayıda fişek ve şarjöre el konuldu. Operasyonları gerçekleştiren kahraman polislerimizi tebrik ediyorum. Milletimizin duası sizinle.”

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Diyarbakır’da iki devlet büyüğüne hakaret eden DEM’li tutuklandı!

Diyarbakır Sur Belediyesi mazbata töreni sonrasında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın …

Bir yanıt yazın