Terör tansiyon yükseltiyor! Irak’ta ikinci patlama!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Öğlen saatlerinde de aynı bölgede mayın patlaması sonucu 6 güvenlik mensubu hayatını kaybetmişti. Öte yandan bugün Irak’ta halk genel seçimler için sandık başına gitmişti. Katılımın düşük kaldığı belirtilen seçimlerde oy verme işlemi saat 18.00’de sona erdi.
Genel seçimler ertesi Irak’ta tansiyon giderek yükseliyor. Merkez bölgelerden Kerkük’te patlama meydana geldi ve 3 kişi hayatını kaybetti.
Irak’ın Kerkük kentinin güneyindeki patlamada 3 kişi hayatını kaybetti. Bugün öğlen saatlerinde de aynı bölgede mayın patlaması sonucu 6 güvenlik mensubu hayatını kaybetmişti. Öte yandan bugün Irak’ta halk genel seçimler için sandık başına gitmişti. Katılımın düşük kaldığı belirtilen seçimlerde oy verme işlemi saat 18.00’da sona erdi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Avrupa bu kışı zor geçirecek! Rusya İtalya’ya da gaz akışını durdurdu

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz İtalya enerji şirketi, Rusya’nın teknik nedenlerle ülkeye gaz akışını durdurduğunu açıkladı. …

Bir cevap yazın