Ana Sayfa / Magazin / Sahte kocaya dayak ve suç duyurusu!

Sahte kocaya dayak ve suç duyurusu!

Trabzon’da 2015’te evlenip Temmuz 2017’de kimliğini değiştirmek için gittiği nüfus müdürlüğünde evli olmadığını öğrenen Pınar T., ofisini copla bastığı çocuğunun babası Erol Ş.’yi bıçakla yaraladı. Pınar T. “Sahte avukatla sahte evlilik belgeleri imzalattı, sahte evlilik cüzdanı hazırladı. 4 eşi, 12 çocuğu varmış” diyerek dava açtı. Bıçaklanan Erol Ş. de şikâyetçi. Son sözü yargı söyleyecek.
Trabzon’da nüfus cüzdanını değiştirmek için gittiği nüfus müdürlüğünde evli olmadığını öğrenen Pınar T., çocuk sahibi olduğu eşi Erol Ş.’nin ofisini copla bastı. Kocasını döven ve ofiste bulduğu bıçakla yaralayan Pınar T., kendisini kandıran Erol Ş. ve sahte evlilik cüzdanı hazırlayan Hüseyin A. hakkında suç duyurusunda bulundu. Yaralanan Erol Ş. de Pınar T.’yi şikâyet etti. Trabzon’da âşık olduğu Pınar T.’ye evlilik teklifinde bulunan Erol Ş., 2015’te yakın dostlarının katıldığı bir törenle yüzük taktı. Bekâr olduğunu belirten Erol Ş., Pınar T.’ye avukat olarak tanıttığı Hüseyin A.’nın getirdiği bazı evrakları imzalattı. Evlilik işlemlerinin yapıldığını düşünen genç kadın, Erol Ş. ile birlikte yaşamaya başladı. Bir süre sonra Erol Ş., hazırlattığı evlilik cüzdanını Pınar T.’ye teslim etti.
NÜFUSTA ÖĞRENDİ
Erol Ş.’den çocuk sahibi olan Pınar T., 2017 Temmuz’unda bekar yazan nüfus cüzdanını değiştirmek için nüfus müdürlüğüne gitti. Burada evli olmadığını öğrenen ve öfkeden deliye dönen genç kadın, Erol Ş.’nin ofisini copla bastı. İddiaya göre kavga ettiği kocasını bıçaklayan Pınar T., kendisini kandıran Erol Ş. ve sahte evlilik cüzdanı hazırlayan Hüseyin A. hakkında suç duyurusunda bulundu. Pınar T., ayrıca manevi tazminat davası da açtı. Yaralanan Erol Ş. de Pınar T. hakkında şikâyetçi oldu. Mahkeme kararı ile koruma altına alınan Pınar T., Erol Ş.’nin 12 çocuğu ve 4 eşinin olduğunu söyledi.
Gazete Habertürk’ten Enis Yıldırım’ın haberine göre Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı, hazırladığı iddianameyi mahkemeye gönderdi. Erol Ş. ve Hüseyin A. için resmi belgede sahtecilik suçundan 2 yıldan 5 yıla kadar hapis, Pınar T. hakkında ise basit yaralama, tehdit ve hakaret iddiasıyla 13 aydan 5 yıla kadar hapis istendi. Savcı, ayrıca Pınar T.’nin olayı tahrik altında işlediğini belirterek, cezanın indirilebileceğine işaret etti.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Manisa’da Devlet Bahçeli Kavşağı, dikey bahçe ile yeşilleniyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı, Devlet Bahçeli Köprülü Kavşağı'nda dikey bahçe çalışması başlattı. Manisa'da il genelinde yeşil alanların arttırılması noktasında çalışmalarını kararlılıkla sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezinde bulunan Devlet Bahçeli Köprülü Kavşağı’nda dikey bahçe çalışması başlattı. Farklı bitki çeşitlerinin kullanıldığı ve motifler uygulanarak, yeşil ile estetiğin adeta dans ettiği dikey bahçe çalışmalarında [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir