Şahini anladık da! İçimizdeki bu vahşi hayvanları kim ıslah edecek?

Bu Makaleyi Sesli Okuyun

Bodrum’da yılan avlamak için tarlaya inen şahin, bir adamın kürekli saldırısına uğradı. Kürekle vura vura öldürülen şahinin dehşet görüntüsü, tüyleri diken diken etti.

Edinilen bilgilere göre, Kızılağaç Mahallesi’nde beslenmek için yılan avlayan şahin avıyla uğraştığı sırada bir kişinin kürek darbesiyle öldürüldü. Bir vatandaşın şahini cep telefonu ile görüntülendiği esnada elinde kürekle beliren kişi bir anda küreği şahinin kafasına vurduğu görülüyor.

Cep telefonu ile çekim yapan kadının ise kürekle şahini öldürülme anını saniye saniye görüntüledi. Görüntüde ilk olarak annesini çağıran kadın, bak şahin anne diye sesleniyor. Daha sonra görüntüye giren bir adam kürekle şahinin kafasına vurarak öldürüyor. Kadın ise şahini ölmesine niye böyle bir şey yaptı diyerek saklanıyor. Adam ise kapatın kameraları diyerek tepki gösteriyor. Kan donduran görüntü sonrasında hem şahin hem de yılanı telef oldu.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Beklenen görüşme ertelendi mi, Özgür Özel İP’e un mu seriyor?

Bu Makaleyi Sesli Okuyun CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve parti yönetimi, İyi Parti Genel …

Bir cevap yazın