Ana Sayfa / Asayiş / ABD’li Bakan Pompeo Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü!

ABD’li Bakan Pompeo Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü!

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, kayıp gazeteci Cemal Kaşıkçı’yla ilgili temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya geldi. Pompeo, Esenboğa Havalimanı’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü.
Suudi Arabistan’da kayıp gazeteci Kaşıkçı ile ilgili temaslarda bulunan ABD Dışişleri Bakanı Pompeo bugün Ankara’ya indi.
Pompeo’nun Esenboğa Havalimanı’nda, Moldova’ya gidecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü. Yaklaşık 40 dakika süren görüşmeye ilişkin henüz bir açıklama yapılmazken, gözler Prens Selman’ın direktifleriyle gerçekleştirildiği öne sürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı, katliamında ABD’nin Suudi Arabistan’a yapacağı yaptırımlara çevrildi.

Suudi Arabistan muhalif Gazeteci Cemal Kaşıkçı katliamında sessizliğini kururken, İsrail Gizli servisi MOSAD’in katliamda yer almış olabileceği şüpheleri arttığı sırada, Türkiye’nin elinde bir çok bilgi ve belge olmasına rağmen İsrail’in,” Biz Türklere değil, suudi Arabistan yetkililerinin açıklamasına güveniyoruz” demesi şüpheleri doğrular ntelikte yorumlanıyor.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Türkiye ve Yunanistan zirvesinin ardından diyalog yolu açıklaması

Bugün Türkiye'ye gelen Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias, Dışileri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile görüşme gerçekleştirdi. İkili arasındaki görüşmede Türkiye ile Yunanistan arasındaki ilişkiler görüşülürken, Başkan Recep Tayyip Erdoğan da gün içinde Dendias'ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti. Çavuşoğlu ile Dendias görüşmelerinin ardından ortak basın açıklaması yapıyor. Çavuşoğlu'nun açıklamalarından satır başları: Bugün gerçekleştirme konusunda gösterdiği anlayış için Niko'ya çok teşekkür ediyorum. Türkiye Yunanistan arasında diyalog [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir