“Çamlıca Camii gereksiz” diyor! Temel bu ne hal?

Çanakkale Köprüsü, Kanal İstanbul ve Çamlıca Camii projelerinin gereksiz olduğunu söyleyen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bu kez de Iğdır, Ardahan, Şırnak gibi illerde üniversite açılmasının gereksiz olduğunu savunarak skandala imza attı.
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, daha önce hızlı tren ve Çamlıca Camii’nin gereksiz olduğunu söylemişti. Çanakkale Köprüsü, Kanal İstanbul gibi projelere de karşı çıkan Karamollaoğlu bu sözlerinden dolayı çok tepki aldı.
Karamollaoğlu, bu kez de Iğdır, Ardahan, Şırnak gibi yerlerde üniversite açılmasına karşı çıktı.
“DEVLET OKUL AÇAR GİBİ ÜNİVERSİTE AÇIYOR”
Karamollaoğlu, konuyla ilgili olarak, “Yüzün üzerinde üniversitemiz var. Yahu Allah rızası için, gidip şimdi Ardahan’dakiler, Iğdır’dakiler gücenmesin ama, Ardahan’da bir üniversite kurmanın hangi mantığı var? Hocası var, talebesi yok. Hocası da yok çok yerde. Şırnak’a git, öğrenci yok. Muhterem arkadaşlarım; bunu dediğim koskoca bir devlet bu politikaları üretiyor. Hala okul açar gibi üniversite açıyor. Bu nasıl bir anlayış.” ifadelerini kullandı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

O lisenin mezuniyetinde kılık kıyafet gerginliği!

Gebze’de bir lisede, okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet töreninde bazı kız öğrenciler, kıyafet yönetmeliğine uymayan kıyafetler …

Bir yanıt yazın