Soylu, Koca ile tartıştı iddialarına Bakan Koca’dan yalanlama!

Bu Makaleyi Sesli Okuyun

Sosyal medyada Sağlık Bakanı Fahretin Koca ile  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun tartıştıkları, bakan Koca’nın “Ben bu şartlarla çalışamam” dediği için istifa ettiği yolundaki iddialara Sağlık bakanı açıklık getirerek iddiaları yalanladı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile hiçbir probleminin olmadığını tek gündemlerinin koronavirüsle mücadele olduğunu dile getiren Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Bakan Koca’ya, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile tartışıp istifa kararı aldığı yönündeki iddialar sorulması üzerine,
Bakan Koca, bu soruya, “Bu iddiaların doğru olmadığının altını özellikle çizmek istiyorum. Biz şu dönemde, bütün kabine arkadaşlarımızla birlikte bu salgınla mücadeleye kendimizi adamış durumdayız. Başka bir gündemimizin olmadığını olmayacağını söylemek istiyorum.” şeklinde yanıt verdi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Hakan Fidan yeni görevini teslim aldı

Bu Makaleyi Sesli Okuyun 67. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nin açıklanmasının ardından Dışişleri Bakanlığı’nda devir teslim töreni yapıldı. …

Bir cevap yazın