Kaza mı şaka mı? YAŞ öncesi çarpıştılar!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak arasında gerginlik olduğu iddiları omuz çarpışması sonrası yeniden alevlendi. Bir toplantı öncesi Anıtkabir’e giden YAŞ üyelerinden Süleyman Soylu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a omuz attı, ardından da kameralara bakıp gülümsedi.
Anıtkabir’de düzenlenen YAŞ törene katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Hazine Bakanı Berat Albayrak’ın omuz omuza çarpıştıkları bir görüntü ortaya çıkması ikili arasında kavga olduğu iddilarını yeniden alevlendirdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak omuz omuza çarpışması kemaralara böyle yansıdı. Soylu’nun, tören bittikten sonra makam aracına doğru giderken, Albayrak’a daha sonra bakarak güldüğü görülüyor.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Atatürk ve Erdoğan’a hakaret eden DEM Partili gözaltında

Diyarbakır Sur Belediyesi mazbata töreni sonrasında yaşanan olaylar üzerine başlatılan soruşturmada 1 kişi gözaltına alındı. …

Bir yanıt yazın